Комбат "Слобожанщини" - не единий затриманий за замах на Авакова, - Матіос

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляє, що командир батальйону "Слобожанщина" не єдиний затриманий у справі про замах на главу МВС Арсена Авакова
Depo.Влада
11 вересня 2015 23:17
ФОТО: depo.ua

Про це розповів головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua з посиланням на 112.

"Кожна версія буде досліджена, і це не єдиний затриманий, який є у справі", - зазначив він.

"Ми зібрали докази, їх достатньо. Я думаю, що розслідування не буде затягуватися. До двох місяців, я думаю, нам вдасться направити кримінальне провадження в суд", - додав Матіос.

"Нам вдалося без ексцесів затримати підозрюваного, так як це відбувалося на базі батальйону, де було більше ніж 50 озброєних людей. Нам вдалося локалізувати цю ситуацію, не допустити жорсткого затримання, оскільки була небезпека застосування зброї з боку як підозрюваного, так і, можливо, причетних до цього злочину осіб", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні Служба безпеки України заявила про затримання керівника батальйону "Слобожанщина" за підготовку замаху на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. В СБУ зазначили, що він був одним з керівників групи, яка готувала вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів.

Як повідомлялсь, головна військова прокуратура України ще в травні зафіксувала підготовку батальйону "Слобожанщина" до замовних вбивств.

Довідка. Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Слобожанщина" - підрозділ спеціального призначення, створений у квітні 2014 року в структурі ГУ МВС України в Харківській області. Командиром батальйону є Андрій Янголенко. У серпні 2014 року він був нагороджений медаллю "За військову службу Україні".