Командир військової частини "погорів" на хабарі за тушонку для українських бійців

Співробітники військової прокуратури та СБУ затримали командира однієї з військових частин Міністерства оборони після одержання ним неправомірної вигоди у розмірі 57 тис. грн від директора однієї з комерційних структур
Depo.Влада
8 квітня 2015 20:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури, передає depo.ua.

"Зазначений посадовець вимагав та отримав незаконну винагороду за зміну з негативного на позитивний висновку щодо якості м'ясних консервів у кількості 57 тисяч банок (30 тонн), призначених для харчування військовослужбовців Національної гвардії України", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, полковника затримали а грошові кошти вилучили. Проводяться першочергові слідчі дії.

Це підтвердив у "Фейсбуці" радник президента Юрій Бірюков.

"08.04.15 затриманий на гарячому під час отримання неправомірної вигоди у сумі 57 тис. грн командир ВЧ 3466 58 центру ветеринарного забезпечення МО України полковник Гурін В.Г. за сприяння в отриманні позитивних довідок про придатність продуктів харчування до видачі особовому складу збройних формувань України", - написав він.

Бірюков також зазначив, що міністр оборони Степан Полторак видав наказ про позапланову переатестацію всіх командирів цих баз зберігання, складів, сховищ, яка розпочнеться з вівторка, 14 квітня.