Команда дежзакупівель ProZorro залишається в Уряді

Команда реформи публічних закупівель в Україні (Департамент МЕРТ, ДП "Зовнішторгвидав" і офіси ProZorro) продовжать працювати на своїх місцях
Depo.Влада
5 лютого 2016 09:24
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав керівник департаменту дерзакупівель в Мінекономіки Олександр Стародубцев, передає depo.ua.

"Команда реформи публічних закупівель в Україні абсолютно підтримує, вболіває і переживає за міністра економіки України Айвараса Абромавичуса, його заступників і в першу чергу - нашого керівника Максима Нефьодова", - написав він.

Стародубцев зазначив, що його команда також дуже сильно засмучена процесами які відбуваються в країні, пов'язаними з саботажем багатьох реформ і корупцією.

"Але ми продовжуємо працювати на своїх місцях і штовхати одну з небагатьох реформ в Україні, яка успішно розвивається. Ми щиро вважаємо, що без команди міністра та Макса хід нашої реформи може серйозно загальмувати. Це не викликає у нас радості, але ми готові йти до кінця", - написав він.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про своє звільнення з посади міністра економічного розвитку та торгівлі.

Пізніше, заступник міністра економічного розвитку Юлія Клименко повідомила, що збирається йти у відставку разом з Абромавичусом. Згодом, про свій намір піти у відставку написав і інший заступник міністра Максим Нефьодов.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада