Коломойський їде до Києва зливати Корбана

Здається, Ігор Коломойський уже не надто переймається долею свого партнера Геннадія Корбана. І останнього це дуже лякає
Depo.Влада
26 січня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua
Коломойський їде до Києва зливати Корбана
Коломойський їде до Києва зливати Корбана

Скандал в середині партії УКРОП, пов'язаний з заміною голови політсили, свідчить не лише про заморожування Коломойським своєї політичної діяльності, про ще depo.ua писало раніше, а й про можливість принесення в жертву Геннадія Корбана.

Як відомо, днями політрада партії звільнила Корбана з посади голови цієї політсили, замінивши його "професійним помічником депутатів" Денисом Борисенком. Більшість укропівців відреагували на цю новину доволі спокійно, окрім власне Корбана та нардепа Андрія Денисенка. Так, вчора під час чергового судового засідання Корбан заявив, що і досі вважає себе головою партії, а його адвокат додала, що владу в партії "захопили шакали", але це скоро минеться.

Натомість, Борис Філатов досить спокійно пояснив, що замінити Корбана були змушені, адже без голови неможливо скликати партійний з'їзд, що в свою чергу робить неможливою участь партії у виборах до райрад столиці. При цьому, за словами Філатова, Корбан сам хоча й "з голосу" дав карт-бланш новому голові партії, що прямо протирічить і словам Корбана і словам його адвоката.

Тим часом джерела depo.ua повідомляють, що уже завтра, 27 січня, Коломойський буде в Києві, де у нього запланована зустріч з Петром Порошенком. Цілком можливо, що саме під час цієї зустрічі Корбана і буде остаточно злито разом з УКРОПом.

Спротив Корбана усуненню його з посади голови партії наштовхує на думку, що Геннадій Олегович всерйоз і небезпідставно злякався за власну долю і не лише політичну, адже якщо Коломойський змушений заморозити свій політичний проект, то і самого Корбана можна принести в жертву і не надто перейматися витягненням останнього з СІЗО. Певною мірою це підтверджує той факт, що останнє судове засідання у справі Корбана пройшло навдивовижу тихо без традиційного шоу за участі Володимира Парасюка і інших укропівських політичних шоуменів. Вони переключилися на іншу гучну справу – драгобатівських контужених правосеків.

Що ж стосується Андрія Денисенка, який не менше Корбана переймається змінами в керівництві партії, то його істерика пояснюється тими ж причинами, що і в Корбана. Денисенко підозрює, що наступною жертвою після Корбана може стати саме він, тим більше, що для групи "Приват" він людина відносно чужа, бо приєдналася до групи недавно, відповідно і пожертвувати ним буде значно простіше. До того ж прізвище Денисенка в свій час фігурувало у гучній справі щодо вбивства офіцера СБУ у Волновасі. І він цілком може очікувати подання на зняття недоторканості.

Звісно, Коломойський цілком може і не занапащувати остаточно долю Корбана і спробує вберегти старого партнера від буцегарні. Але станеться це аж ніяк не найближчим часом, бо  зараз найголовніше завдання для олігарха – спустити цю справу на гальмах і чітко продемонструвати, що в політику він найближчим часом гратися не збирається. В обмін на збереження своїх економічних інтересів. Правда, Корбану від цього менш лячно не стає.

Читайте також: Коломойський заморожує УКРОП

Більше новин політики читайте на