Коломойський вважає, що ще демократично ставиться до Саакашвілі та його "Берії"

Екс-губернатор Дніпропетровщини готується подавати на Саакашвілі до суду
Depo.Влада
23 липня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua
Коломойський вважає, що ще демократично ставиться до Саакашвілі та його "Берії"
Коломойський вважає, що ще демократично ставиться до Саакашвілі та його "Берії"

Як повідомляє depo.ua, про це вчора заявив екс-голова Днеіпропетровської ОДА Ігор Коломойський журналістам, пише "Інсайдер".

"Саакашвілі - окрема тема. Я не вважаю його губернатором. Називаю його шабашником. Політичним "заробітчанином". Думаю, що в душі він мріє про Грузію. Не хочу крамольне думати, що він плотолюбно поглядає на президентське крісло в Україні. Чим чорт не жартує. Бачили, як все демократично? Михайло Саакашвілі прийшов на ефір "1 + 1", займався фейком, ніхто його не перебивав. (Саакашвілі заявив, що "Укрнафта" отримала збиток в 80 млрд грн, хоча насправді компанія минулого року отримала прибуток, - ред.)", - зазначив він.

"Я на Саакашвілі збираюся в суд подавати, тому що він сказав, що у нього є матеріали про мою причетність до контрабанди. Друге - хабар. Він сказав, що я пропонував його людям хабар. Його люди - це генпрокурор Грузії і міністр внутрішніх справ, а тоді вже - прем'єр-міністр Грузії. От ви уявляєте, я приїжджаю з якихось податковим проблемам і пропоную хабар прем'єр-міністру і генпрокурору? Вони повинні були викликати не міліцію, а санітарів. Він же хитро сказав: "Я сам не чув, але зі слів третіх осіб", - сказав Коломойський.

"На жаль, у Мерабішвілі ми запитати не можемо, як і у третьої людини - це мер Тбілісі - він був присутній на дружній вечері. Вони зараз сидять - відбувають покарання. А ось генпрокурор на прізвисько Берія (мабуть, йдеться про екс-генпрокурора Грузіїі Зураба Адеишвили, - Ред) може з'явитися в Одесі на прокурорській посаді. Він там часто з'являється. Ми можемо його запитати. Ось тут я збираюся подати до суду і вимагати сатисфакції", - резюмував він.

Нагадаємо, народний депутат Борис Філатов офіційно вимагає, щоб губернатор Одещини Михеіл Саакашвілі повідомив йому свою точну адресу та місце реєстрації. "Поїхало. Це тобі, Мишко, не бульбашки пускати і не на маршрутках з автоматниками кататися. За кожне своє брехливі слово доведеться відповідати в суді. Готуйся до тотальної юридичної війни", - написав Філатов і додав, - "Навіть якщо тобі подарували громадянство, то це - моя країна, не твоя".