Коломойський вважає, що ще демократично ставиться до Саакашвілі та його "Берії"

Екс-губернатор Дніпропетровщини готується подавати на Саакашвілі до суду
Коломойський вважає, що ще демократично ставиться до Саакашвілі та його "Берії"
Коломойський вважає, що ще демократично ставиться до Саакашвілі та його "Берії"

Як повідомляє depo.ua, про це вчора заявив екс-голова Днеіпропетровської ОДА Ігор Коломойський журналістам, пише "Інсайдер".

"Саакашвілі - окрема тема. Я не вважаю його губернатором. Називаю його шабашником. Політичним "заробітчанином". Думаю, що в душі він мріє про Грузію. Не хочу крамольне думати, що він плотолюбно поглядає на президентське крісло в Україні. Чим чорт не жартує. Бачили, як все демократично? Михайло Саакашвілі прийшов на ефір "1 + 1", займався фейком, ніхто його не перебивав. (Саакашвілі заявив, що "Укрнафта" отримала збиток в 80 млрд грн, хоча насправді компанія минулого року отримала прибуток, - ред.)", - зазначив він.

"Я на Саакашвілі збираюся в суд подавати, тому що він сказав, що у нього є матеріали про мою причетність до контрабанди. Друге - хабар. Він сказав, що я пропонував його людям хабар. Його люди - це генпрокурор Грузії і міністр внутрішніх справ, а тоді вже - прем'єр-міністр Грузії. От ви уявляєте, я приїжджаю з якихось податковим проблемам і пропоную хабар прем'єр-міністру і генпрокурору? Вони повинні були викликати не міліцію, а санітарів. Він же хитро сказав: "Я сам не чув, але зі слів третіх осіб", - сказав Коломойський.

"На жаль, у Мерабішвілі ми запитати не можемо, як і у третьої людини - це мер Тбілісі - він був присутній на дружній вечері. Вони зараз сидять - відбувають покарання. А ось генпрокурор на прізвисько Берія (мабуть, йдеться про екс-генпрокурора Грузіїі Зураба Адеишвили, - Ред) може з'явитися в Одесі на прокурорській посаді. Він там часто з'являється. Ми можемо його запитати. Ось тут я збираюся подати до суду і вимагати сатисфакції", - резюмував він.

Нагадаємо, народний депутат Борис Філатов офіційно вимагає, щоб губернатор Одещини Михеіл Саакашвілі повідомив йому свою точну адресу та місце реєстрації. "Поїхало. Це тобі, Мишко, не бульбашки пускати і не на маршрутках з автоматниками кататися. За кожне своє брехливі слово доведеться відповідати в суді. Готуйся до тотальної юридичної війни", - написав Філатов і додав, - "Навіть якщо тобі подарували громадянство, то це - моя країна, не твоя".