Коломойський все ж давав скандальне інтерв'ю, але не Politico

Бізнесмен Ігор Коломойський давав інтерв'ю журналісту видання Independent і не давав згоди на публікацію матеріалу в будь-якому іншому виданні
Depo.Влада
21 грудня 2015 21:47
ФОТО: depo.ua
Коломойський все ж давав скандальне інтерв
Коломойський все ж давав скандальне інтерв'ю, але не Politico

Про це, як передає depo.ua, він повідомив в коментарі ТСН.uа.

"На початку листопада в Женеві я дійсно розмовляв з журналістом, якого, якщо не помиляюся, звали Керолл. Він представився кореспондентом Independent і саме цьому виданню я давав інтерв'ю. Приблизно через місяць він передзвонив мені і сказав, що виникли проблеми з публікацією цього інтерв'ю Independent, - розповідає Коломойський. - Я відповів, що в такому випадку ніякого інтерв'ю не було, а все інше - просто розмови і все. Тому я не можу коментувати інтерв'ю, яке не давав ні видання Politico, і ніякій приватній особі".

За словами бізнесмена, дозволу на публікацію інтерв'ю в Politico у нього ніхто не просив, тому його адвокати починають роботу над судовими позовами з цього приводу.

Сам Керолл слова Коломойського прямо не спростовує, але стверджує, що на етапі домовленостей про інтерв'ю представився йому, як журналіст Independent і Politico. Як підтвердження він нібито виклав фото смс-листування з бізнесменом.

Нагадаємо, що раніше Ігор Коломойський заявив, що не давав скандального інтерв'ю виданню Politico