Коломойський веде інформвійну з Порошенком, використовуючи західні ЗМІ, - The Washington Times

Українські олігархи вміють створювати історії, підробляти документи і навіть проводити кримінальні розслідування

Про це пише спеціальний кореспондент The Washington Times, експерт по країнах СНД L Todd Wood в статті "Українські медіа-війни: олігархи борються за аудиторію перед виборами в Україні", передає Depo.ua із посиланням на "Прямий".

Автор зазначає, що в США в останні роки стали полем битви за владу. Однак в Україні олігархи, які володіють ЗМІ, намагаються сформувати реальність на місцях в Києві.

Як приклад L Todd Wood наводить фільм "Олігархи", підготовлений відділом розслідувань "Аль-Джазіри" на початку цього року. У фільмі описувалися спроби оточення Віктора Януковича повернути частину коштів, заморожених владою після того, як він покинув країну в 2014 році. І нібито розморозити ці активи намагалися, використовуючи свій ймовірний вплив на президента Петра Порошенка.

Автор стверджує, що замовником фільму став олігарх Ігор Коломойський. Цей журналіст зазначає, що інвестиційна компанія ICU та Валерія Гонтарєва також стали об'єктом чорного піару і розслідувань "Аль-Джазіри" і зазначає, що за цими нападками також швидше за все стоїть Ігор Коломойський, який намагається повернути 5 мільярдів доларів, про які не згадується у фільмі "Аль-Джазіри".

Автор The Washington Times зазначає, що з наближенням президентських виборів у березні 2019 року інформаційна війна тільки посилиться.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що Ігор Коломойський 19 разів програв суди Нацбанку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна