Коломойський розпочав війну проти Бойка і Вілкула

9 травня стало стартом виборчої кампанії партії "Відродження"

Коломойський розпочав війну проти Бойка…

І її першим номером буде не Віктор Бондар, а мер Харкова Геннадій Кернес. Ні для кого не секрет, що партія "Відродження" в нинішньому вигляді - це партія кількох міцних і декількох посередніх мажоритарників.

Ще перед президентською кампанією в партії існувала думка висунути Кернеса в президенти і наростити м'язи перед парламентською кампанією. Але тоді Кернес не просто не погодився, а почав працювати на команду Порошенка. Правда, в ході кампанії він почав співпрацювати з Зеленським і навіть іншими кандидатами. Що відбулося після виборів? Давня дружба Ігоря Коломойського та Геннадія Кернеса вилилася в рішення активно стартувати з виборчою кампанією (не виключено, що фракція "Відродження" в Раді буде змушена голосувати за закон про пропорційні вибори).

На що розраховує Кернес і Коломойський?

Перш за все на високий рейтинг Кернеса в області і можливості забезпечити до двох відсотків на загальнонаціональному рівні. Паралельно - на своїх округах депутати-мажоритарники мають забезпечити голоси для партії у своїх вотчинах. Ну а загальнонаціональна кампанія має максимально дозволити відібрати голоси Вілкула та Бойка в проросійських регіонах. Саме тому сьогодні Кернес різко почав ставати найбільшим проросійським політиком, навіть крутішим за Бойка чи Новинського.

І, судячи за все, це лише початок. Маючи контрольований регіон з відсутньою опозицією, Кернес може собі дозволити займати більш радикальні позиції. Ну а тепер про найголовніше: наскільки реалістично втілити в життя план по проведенню в парламент партії "Відродження"? В цілому, так. Головне питання, наскільки жорстко і активно команда Кернеса - Коломойського буде активно воювати з командами Ахметова і Фірташа. Бо всі вони живуть на одному електоральному полі. Поки все це лише заявка-страшилка. Але це улюблена тактика Коломойського - створити проблему, а потім змусити супротивника сісти за стіл переговорів. Правда, в кампанії Зеленського була одна відмінність - ніхто не атакував самого Зеленського. Як тільки Коломойський почне війну з Бойком чи Вілкулом на "1+1", то "Інтер" та "Україна" розпочнуть свою велику війну проти команди Коломойського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook