Коломойський прокоментував затримання Корбана

Затримання лідера партії "УКРОП" - це політична справа і всі звинувачення надумані
Depo.Влада
1 листопада 2015 18:11
ФОТО: depo.ua
Коломойський прокоментував затримання Корбана
Коломойський прокоментував затримання Корбана

Про це в ексклюзивному коментарі Lb.ua. заявив екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, коментуючи затримання Геннадія Корбана.

"Справа Корбана - чиста політика. Я впевнений, це пов'язано з результатами, які партія "УКРОП" отримала на місцевих виборах", - зазначив він.

"Мені ніхто не висував жодних вимог, я не відчуваю тиску, тим більше шантажу. Я нормально спілкуюся з АП, ніяких претензій мені не озвучували", - сказав Коломойський.

"Зрозуміло, ніяких кримінальних злочинів за Корбаном немає, всі звинувачення надумані. Ми не байдужі до його долі і боротимемося в юридичній площині за те, щоб довести це. ... Силовики - люди підневільні, ми розуміємо, кому вони підкоряються, чиї команди виконують. Які до них можуть бути претензії? Хіба тільки з погляду формального дотримання закону. Я знаю, що ці так звані справи лежали в папках, покритих пилом. Чому їх дістали саме зараз? Знову-таки: незрозуміла хвороблива реакція влади на результат "УКРОП" , - зазначив Коломойський.

"Патріотичні сили повинні вести діалог."УКРОП"- патріотична сила і БПП-Солідарність позиціонується так само", - акцентував він.

"Його можна привітати. Навіть доба, проведена в СІЗО, автоматично виводить у вищу політичну лігу. Пройшов бойове хрещення, можна сказати", - додав Коломойський.

Більше новин читайте на Depo.Влада.