Коломойський похвалив Порошенка за чуйність, а Гонтарєву - за професіоналізм

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що другий рік президентства Петра Порошенка буде мудрішим
Depo.Влада
4 грудня 2015 12:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив інтерв'ю "Лівому берегу", передає depo.ua.

"Він (Порошенко - ред.) дуже кмітлива, розумна, чуйна людина. Ну, заносить іноді, буває. Молодий же ще все-таки - "полтинник" тільки. Ось, з 50 років з'являється мудрість вже. Так що, думаю, цей рік його президентства стане мудрішим", -  сказав Коломойський.

"Я бажаю йому на цій посаді тільки добра. Відбуваються, звичайно, помилки, є емоційні сплески; існує ілюзія того, що якщо буде багато повноважень, якщо взяти на себе всю відповідальність і зробити добре, то буде добре. Не буде. Приклад цивілізованих країн показує: повноваження треба делегувати. Влада повинна змінюватися. Ротація необхідний на всіх рівнях - горизонтальному і вертикальному. А президент повинен діяти в рамках тих повноважень, на які обрався", -  зазначив він.

Крім того, Коломойський відзначив професіоналізм голови Нацбанку Валерії Гортаревої

"Гонтарева - великий фахівець своєї справи. Вона намагається бути поза політикою. І регулятор сьогодні не залежимо ні від кого. Так, глава НБУ призначається Президентом. Але, формально, це - незалежний орган. Він повинен діяти згідно з нормативами і вимогами МВФ. Такий поворот (націоналізація Приватбанку - ред.) з колії мене не виб'є. Я з Приватбанком фінансово не пов'язаний. Захочу - відкрию рахунок в іншому банку. Або не відкрию", -  сказав він..

Нагадаємо, що раніше в комітеті Верховної Ради з банківської діяльності повідомили, що голова НБУ Валерія Гонтарева пригрозила у березні  націоналізувати "Приватбанк", який належить олігарху Ігорю Коломойському,  якщо його власники не виконають своїх зобов’язань.  

Водночас у "Приватбанку" стверджують, що  отримали від міжнародних інвесторів 10 млрд грн.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада