Останнє інтерв’ю Коломойського: Зараз настала епоха тільки одного олігарха

Екс-голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, мільярдер Ігор Коломойський сказав, що в Україні завершилася епоха олігархів – за кілька днів до звільнення
Depo.Влада
26 березня 2015 16:55
ФОТО: depo.ua
Останнє інтерв’ю Коломойського: Зараз настала епоха тільки одного олігарха
Останнє інтерв’ю Коломойського: Зараз настала епоха тільки одного олігарха

Про це він сказав в інтерв'ю The Financial Times, передає depo.ua.

При тому він підкреслив, що беззастережно підтримує збереження законності на території України, і не збирається створювати кишенькову армію. "Я на стороні порядку і держави", сказав він. "Ось чому я губернатор, а не польовий командир". При тому Коломийський запевнив, що не прив'язаний до влади і не має жодних політичних амбіцій.

В цьому інтерв'ю Коломойський назвав президента Росії Володимира Путіна рейдером. "Він просто скористався ситуацією", - сказав Коломойський про захоплення Росією Криму і додав, що Путін "настільки ж рейдер, як і ми".

Коломойський вважає, що термін "рейдер" швидше комплімент, тому що рейдери були як вовки, які очищають ліс, вбиваючи немічних і хворих, вживаючи їх у їжу.
"Якщо є рейдерство - це означає, що є умови, щоб дозволити йому статися. Закон недосконалий. Хтось не керує своєю власністю належним чином", - вважає Коломойський.

При тому видання приводить і думку журналіста-нардепа Сергія Лещенка про те, що Коломийський надмірною демонстрацією сили сам спровокував свою відставку.

"Прибуття бронетранспортерів і автоматичної зброї на вулиці міста "виглядало першим актом військового перевороту... [Коломойський] поставив під сумнів монополію влади на застосування сили - і, залишаючись на своєму посту він підривав би легітимність президента Порошенко і всього уряду", вважає Лещенко. "Це було точка неповернення".

Як повідомляв depo.ua, 25 березня президент України Петро Порошенко прийняв відставку Коломойського з посади голови Дніпропетровської обладміністрації.