Фейковий Коломойський обурений порножартами Зеленського і обіцяє оргвисновки

Якщо автори, які написали скандальний монолог не будуть звільнені, телеканал 1 + 1 припинить співпрацю зі Студією 95 Квартал
Depo.Влада
12 вересня 2016 20:02
ФОТО: depo.ua
Фейковий Коломойський обурений порножартами Зеленського і обіцяє оргвисновки
Фейковий Коломойський обурений порножартами Зеленського і обіцяє оргвисновки

Про це повідомляється на фейковій сторінці в Фейсбуці олігарха Ігоря Коломойського, передає depo.ua.

"Я знаю Володимира Зеленського як розумного, порядного громадянина, який любить Україну. З великим жалем і розчаруванням подивився виступ "95-го Кварталу" в Юрмалі. Володимир повинен був побачити непатріотичність написаного монологу і попросити авторів виправити особливо провокаційну частину. Він цього не зробив. Пояснення (навіть не вибачення), написане в Фейсбуці, ситуацію не виправило", - написав фейковий Коломойський, і пообіцяв зробити оргвисновки.

"Тому будуть оргвисновки. Якщо автори, які написали скандальний монолог не будуть звільнені, телеканал 1 + 1 припинить співпрацю зі "Студією 95 Квартал".
А для тих, хто виправдовує подібні висловлювання запевняю, на Заході політики проводять розмежування між Україною, українським народом і тимчасовою злодійкуватою владою. Останні дійсно жебраки, злодії і шахраї", -  написано на сторінці.

Нагадаємо, шоумен Зеленський викликав хвилю обурення серед українців після того, як у своїй сценці виставив Україну "жебраком" і порівняв з "актрисою німецького фільму для дорослих", яка "готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку". Згодом Зеленський прокоментував скандал.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада