Коломойський хоче націоналізації державотворчих підприємств

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що держава має націоналізувати великі державотворчі підприємства та підприємства "з поганою екологією"
 

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.net, повідомляє Depo.ua.

За словами олігарха, його зараз "не цікавлять ніякі активи".

"Я хочу зараз одне – щоб тарифи знизилися в країні, це врятує економіку і дозволить зберегти людей від виїзду. Тому що якщо цього не буде, тоді нам капець. Нам як країні – це в широкому сенсі. Всі скажуть, що якщо при його багатстві він так говорить, то що робити нам, бідним людям? Я більше можу сказати: якщо для того, щоб Україна вижила, треба стати не те, що соціал-демократом, а комуністом, то я теж на це готовий. Я готовий все здати і стати, скажімо, простим директором заводу, як було у більшовиків при НЕПі", – зазначив він.

"Для порятунку України необхідна загальна націоналізація великих державотворчих підприємств плюс націоналізація розробки надр землі. У кількох галузях нам потрібен державний капіталізм", – додав Коломойський.

Відповідаючи на питання, чи підтримує він кримінальну справу СБУ щодо "АрселорМітал Кривий Ріг", олігарх сказав: "Я не просто підтримую, я вважаю, що потрібно відбирати підприємства, де погана екологія, віддавати державі і займатися очищенням. При Радянському Союзі з цим боролися, там якщо ти не зробив чогось, то за хабар відкупитися було не можна".

Нагадаємо, раніше Ігор Коломойський жорстко "пройшовся" по українських олігархах, які все "про##али на футбол".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook