Колобов сів через любов до дружини

Дружина Колобова не захотіла жити в Криму, за що і поплатився екс-міністр фінансів
Depo.Влада
6 березня 2015 09:51
ФОТО: depo.ua
Колобов сів через любов до дружини
Колобов сів через любов до дружини

Затримання Колобова в Валенсії без перебільшення можна назвати привітанням дружини Колобова з 8 Березня.

Як кажуть джерела depo.ua, нічого б такого не сталося, якби екс-міністр не послухався своєї дружини і не поїхав до Іспанії.

Вся справа у тому, що йому пропонувалося жити в Криму (Ялті чи Севастополі), але він обрав «неблагонадійний Євросоюз». Бо його дружині було скучно в Криму. Зрозуміти дружину, звичайно можна, але тепер цікаво, що вона думає з цього приводу.

При цьому варто зазначити, що Колобов - навряд чи найгірша особистість в уряді Азарова. Він був не зовсім сімейним, і не зовсім людиною Саші Януковича. Він був найнятим менеджером сім'ї, і коли сім'я втікала - його просто кинули. Потім, після арешту заступника голови НБУ Приходька (арештували по справі Аграрного фонду де брокером була Гонтарєва), Колобов вирішив виїхати з країни. І, обираючи між безпекою і комфортом дружини, обрав останнє.

Нагадаємо, 4 березня в Іспанії був затриманий Юрій Колобов, який у 2012-2014 роках очолював в Україні Міністерство фінансів. За даними ЗМІ, в Іспанії Колобов проживав у престижному приморському селищі