UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Колишня студентка та малознайомі особи: Голова МОЗ розповіла про своїх заступників

Очільниця Міністерства охорони здоров'я Зоряна Скалецька з жодним із своїх заступників не співпрацювала раніше, однак впевнена, що вони є професіоналами своєї справи

Колишня студентка та малознайомі особи:…
Фото: moz.gov.ua

Про це вона розповіла у інтерв'ю виданню LB.ua, передає Depo.ua.

"Чи давно знаю (заступників, – ред.) – не думаю, що це показник, якщо ми раніше разом не працювали в команді. А з жодним з ним ми раніше разом не працювали. Мій критерій – профессіоналізм. Можна говорити, швидше, про якусь людську комунікацію", – сказала вона.

Так, за словами голови МОЗ, з Андрієм Семиволосом (головним лікарем Київського міського дитячого діагностичного центру, а віднедавна – заступником міністра охорони здоров’я) вона давно комунікує в контексті якісних правильних рішень.

"Він був одним зі спікерів на науково-практичних семінарах в Могилянці, які я організовувала. Знаю його управлінські досягнення", – зазначила Скалецька.

Міністерска також розповіла, що з Михайлом Загрійчуком (лікарем-хірургом Національного Інституту хірургії і трансплантології ім.Шалімова, а тепер – заступником міністра) вона мало знайома.

"І зараз для мене буде задача – правильно вибудувати з ним роботу. Маю багато добрих рекомендацій про нього, схвальних відгуків лікарської спільноти", – наголосила політик, зазначивши, що у її команді він з'явився завдяки рекомендаціям Михайла Радуцького.

Вона також поінформувала, що, ставши мінітеркою, потребувала допомоги у представленні кандидатур до розгляду.

"Загрійчук був однією з цих кандидатур. Він має серйозну компетенцію в медичній науці. Я постійно йому кажу: "Наука – це добре, медична практика – добре, але зараз ви вже політична фігура – заступник міністра – давайте вже більш державницьку позицію займати в рішеннях"", – наголосила очільниця МОЗ.

Також вона розповіла і про свою третю заступницю Олену Сімоненко, яка займалася реформою децентралізації в попередньому уряді.

"Ми з нею раніше кілька разів перетиналися, і після одного з заходів ще довго сиділи в машині все обговорювали, не могли зупинитися. Тож зараз, коли виникло питання замів, я згадала, що в нас же є ще децентралізація, і запросила Олену в команду", –зазначила вона.

Скалецька додала, що Сімоненко у МОЗ вестиме роботу з регіонами.

"Тобто, займатися тим, чим вона і так займалася, в тому числі в охороні здоров’я. Це буде супер допомога. Також вона буде вести тему євроінтеграції", – додала керівниця МОЗ.

Говорячи про ще одну свою заступницю, Младену Качурець, Скалецька розповіла, що вона була її студенткою у Києво-Могилянській академії. 

"Я навіть знайшла на пошті якесь домашнє завдання, яке вона мені надсилала. Нормально зроблене завдання, хороша студентка", – посміхаючись згадала вона.

Нагадаємо, раніше Скалецька зізналася, хто "пропхав" її у МОЗ.

 

Читайте також: Нова очільниця МОЗ Скалецька про зарплату лікарів, Радуцького і щеплення для дорослих

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook