Колишнього зятя Черновецького зняли з розшуку Інтерполу (ДОКУМЕНТ)

В'ячеслава Супруненка, колишнього зятя екс-мера Києва Леоніда Черновецького, який розшукувався Інтерполом з 2011 року, зняли з міжнародного розшуку ще в минулому році
Depo.Влада
1 грудня 2015 22:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді на запит в робочий апарат Українського бюро Інтерполу, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Колишнього зятя Черновецького зняли з розшуку Інтерполу (ДОКУМЕНТ) - фото 1

У 2011 році співголова фракції Блоку Черновецького в Київраді Денис Комарницький був затриманий за розбійний напад, а В'ячеслав Супруненко був оголошений в розшук.

Комарницький і Супруненко підозрювалися у розбійному нападі який був скоєний 2 серпня 2005 року на адвоката Івана Гранцева, з метою заволодіти документами, в яких містилися відомості про майнові махінації, що стосуються Комарницького і Супруненка.

За скоєння нападу Генпрокуратура в 2008 році вже намагалася порушити відносно них кримінальну справу, проте через декілька днів після відкриття справи генпрокурор Олександр Медведько її закрив, порахувавши недостатніми підстави для звинувачення конкретних осіб.

У міжнародний розшук Супруненко був оголошений після того, як Генпрокурором став Віктор Пшонка.

За інформацією що міститься у відповіді на запит, міжнародний розшук В'ячеслава Супруненка був припинений 27 травня 2014 року відповідно до листа київської прокуратури від 21 травня 2014 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада