Колишній головний юрист Курченка відбиратиме нових прокурорів

Колишній голова наглядової ради "Брокбізнесбанку", якого називали головним юристом бізнесмена-втікача Сергій Курченка, Денис Бугай моніторитиме процес відбору нових співробітників прокуратури
Depo.Влада
27 липня 2015 19:49
ФОТО: depo.ua

 

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на ТСН.

У понеділок, 27 липня, Бугай взяв участь у спільній прес-конференції із заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе вже як президент Асоціації юристів України.

Сакварелідзе вже прокоментував появу юриста з неоднозначною репутацією на цій прес-конференції.

"Цю зустріч організувала велика впливова асоціація адвокатів, де, окрім Бугая, були напевно декілька тисяч із усієї України. У мене нема інформації про якісь кримінальні справи [проти Бугая], але якщо він фігурує в якійсь кримінальній справі, то стосовно нього будуть прийняті рішення", - сказав заступник генпрокурора, не пояснивши, які саме "рішення" можуть бути прийняті.

Нагадаємо, у березні минулого року Бугая звинуватили в тому, що він був одним із учасників злочинної організації Курченка, також юрист підозрювався в масштабних розкраданнях коштів держбюджету України. 29 березня 2014 року за рішенням судді Голосіївського районного суду Києва йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою або застава в 140 млн грн. Слід зазначити, що "Брокбізнесбанк", членом правління якого був Бугай, був визнаний неплатоспроможним. 10 червня 2014 року було призначено уповноважену особу і розпочато процес ліквідації фінансової установи.

Як повідомлялось, Сакварелідзе пообіцяв не призначати прокурорів-фігурантів кримінальних справ на посади в місцеві прокуратури.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.