Колишній ФСБшник Богданов пише книгу про російські спецслужби

Викрадений ГРУ і врятований СБУ російський емігрант і український АТОшник Ілля Богданов заявив, що хоче написати книгу про своїх колишніх роботодавців - російські спецслужби
Depo.Влада
19 листопада 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Подробиці своєї майбутньої книги він розповів в ексклюзивному інтерв'ю Depo.ua.

"За півтора місяці до замаху я анонсував книгу, я пишу книгу про спецслужби Росії і з цим я пов'язую свій замах. Про ФСБ не писав ніхто. Крім Литвиненка, якого вбили навіть у Лондоні. Я анонсував, зняв відео, написав, що розкрию всі методи російських спецслужб, форми прихованої війни", - сказав Богданов.

Він також додав, що знає цікаві деталі роботи російських спецслужб, що неодмінно стануть в нагоді СБУ.

"Я був оперуповноваженим прикордонних служб, які в Росії підпорядковані ФСБ. У мене за плечима інститут. Я був старшим лейтенантом, займався оперативною роботою. За свою службу мені доводилося відправляти свого агента в Грузію до Саакашвілі, це мало кому доводилося. Я був особисто знайомий з першим заступником директора ФСБ, генералом Кулішовим, я йому особисто доповідав, тобто, був у його прямому підпорядкуванні. Проводив по республіці Дагестан маршрутування джерела за кордон. Далекий родич мого агента був особистим пілотом Саакашвілі. Тобто, я знаю про такі тонкощі, про такі таємниці, що мало не здасться. І збираюся найближчим часом цю книгу закінчити, описати все, що там в спецслужбах Росії відбувається, і яку таємну війну вони ведуть тут. Я думаю, це дуже стане в нагоді майбутнім службовцям українських спецслужб", - додав Богданов.

Повне інтерв'ю викраденого Іллі Богданова читайте за посиланням.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада