Коли Зеленського висунуть на Нобелівську премію миру

Угода про скасування кримінального переслідування між Україною і Росією. Що це означає?

Коли Зеленського висунуть на Нобелівську…

Російський омбудсмен відразу після звільнення наших заручників заявила, що потрібно підписати нову широку угоду з туманними обрисами, яка врегулювала б кримінальне переслідування. У нас це просто пройшло, як новина, без жодної спроби аналізу.

"Це призводить до необхідності в перспективі вийти на укладення міждержавної угоди про врегулювання правового становища осіб, які мають громадянство Росії і України, і бажають повернутися додому, яка в тому числі могла б правовими засобами вирішити питання про припинення щодо них кримінального переслідування на паритетних засадах", – заявила Москалькова.

Отже, спробуємо перекласти людською мовою, що це означає?

1. Це початок процесу амністії всіх без обмежень. Простіше кажучи, всі бойовики мають бути амністовані, а росіяни випустять з тюрем наших заручників.
2. Ми повністю забуваємо про римський статут і відмовляємося від нього (римський статут передбачає, що безвідносно до того, де вчинений злочин, в будь-якій країні злочинець може понести покарання).
3. Ми відмовляємося від міжнародного посередництва і, по суті, відмовляємося від міжнародних судів.

Можна не сумніватися, що така угода найближчим часом буде підписана. І я вважаю, що для закріплення певних статусів уже найближчим часом в Києві і низці інших столиць почнуть говорити про те, що Зеленського треба висунути на Нобелівську премію миру (те саме, між іншим ми проходили в 2005 році з Ющенком). Статусність тут дуже важлива.

А тепер найголовніше. Якщо Канали Медведчука не будуть закриті, а Хорошковський не відбере "Інтер" у Льовочкіна з Фірташем, можна не сумніватися, що через 6-9 місяців, коли миротворчий процес завершиться створенням особливих зон на Донбасі, у війну включиться український телевізор, який знову почне розповідати, яка в країні "ж*па" і зрада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook