Коли Вілкул заспіває "Помоги мне..."

Колишній "регіонал", якому за часів Януковича пророкували велике майбутнє, тепер співає "Катюшу" на вокзалі
Depo.Влада
30 листопада 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Коли Вілкул заспіває "Помоги мне..."
Коли Вілкул заспіває "Помоги мне..."

Depo.ua вже раніше писав про операцію Росії з пісенним "флешмобом" у Запоріжжі, Харкові та Одесі як технологію підвищення ностальгії за "совком". Сьогодні у Дніпрі до цієї культпровокації долучився нардеп від "Опоблоку" Олександр Вілкул, який, заспівав "Катюшу". "Дуже потужна акція, яка показує, як нас об'єднують спільні цінності та історія. Пісня справжня. Вона стала народною, незважаючи на те, що у неї є і автор музики - Матвій Блантер, і автор слів - Михайло Ісаковський", - зазначив Олександр Вілкул в коментарі журналістам. Після виконання пісні учасники акції, як символ миру, випустили в небо тридцять білих голубів. Бідні пташки, враховуючи, що зима на дворі…

Як тут не згадати ще одну політичну співачку Наталію Вітренко, яка у 2009 році співала прямо на мітингу пісню з відомого радянського кінофільму "Діамантова рука" "Помоги мне, помоги...", вочевидь, відчувши себе Світланою Светличною у молодості. Саме тоді Вітренко скочувалася у цілковитий маргінес, де перебуває донині, пишучи листи Трампу та коментуючи політичні події, вочевидь, лише для самої себе.

Схоже, по такому шляху вирішив піти й Вілкул, який чергове відверто підіграв російській пропаганді. Явно робив він це не від хорошого політичного життя. Тут варто згадати, що саме в Дніпрі рік тому нардеп програв мерські вибори Борису Філатову, який заручився підтримкою у Банкової. Цьому передувало охолодження відносин Вілкула зі своїм давнім патроном Рінатом Ахметовим. Це призвело до того, що ВР навіть ходили чутки про можливість його виходу з "Опоблоку" та переходу до проекту Рабіновича-Мураєва "За життя".

Втім, щось пішло не так, і ось Вілкул співає пісень на вокзалі. Єдине, що обрав він трошки не той репертуар. Йому саме треба було виконувати хіт Вітренко "Помоги мне". І адресувати його Ахметову. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада