Коли Тимошенко звинуватить Держдеп у геноциді українців

Судячи з усе більш істеричних заяв лідерки "Батьківщини", вона явно загубилася в часі
Depo.Влада
17 жовтня 2016 19:00
ФОТО: depo.ua
Фото infokava.com
Фото infokava.com

В українському суспільстві вже давно звикли до апокаліптичних заяв Юлії Тимошенко. Втім, окрім істерик про нібито бажання влади провести розпродаж української землі, схоже, сказати Тимошенко особливо нічого. От і доводиться їй поширювати страшилки, сподіваючись на коротку пам’ять виборця та природню схильність українців бачити у діях влади "зраду".

Сьогодні Юлія Тимошенко перевершила саму себе. Під час брифінгу у Верховній Раді вона звела свій виступ до того, що "світова мафія" нібито винищує українців. "Нищення української економіки призводить до примусового скорочення чисельності нашої держави… Кланова мафія об’єднавшись з великою клановою мафією світу бачить нашу державу як ресурс і надра, але без значної кількості українців", - сказала Тимошенко.

Така конспірологія – яскраве свідчення того, що у лідерки "Батьківщини" - криза тем та ідей, на яких можна заробити електоральні бонуси. При цьому Тимошенко вперто не помічає, що Україна протягом останніх двох з гаком років знаходиться у фактичному стані війни, що не додає можливостей для економічного поштовху. Чомусь опозиціонерка у своїх виступах оминає роль російського агресора у всьому, що відбувається в Україні. Мовчить вона і про її колежанку Надію Савченко, яка спокійно роз’їжджає окупованими територіями на Донбасі.

Якщо ж говорити про "масове скорочення" чисельності жителів нашої держави, то тут варто згадати часи прем’єрства Юлії Тимошенко. Лише протягом двох років – 2008 і 2009 – населення України, згідно з даними Державної служби статистики, скоротилося на 409 тисяч осіб (у 2008 році, коли Тимошенко очолила уряд вдруге було 46 мільйонів 372 тисячі громадян, у 2010 році – вже 45 мільйонів 962 тисячі). І це – без жодних воєнних дій на території України. Себто при Тимошенко вмерло або виїхало українців більше, аніж в такому обласному центрі, як Вінниця. Чомусь ці демографічні "успіхи" Тимошенко замовчує.  

Загалом, такий пекельний популізм лідерки "Батьківщини" лише свідчить про те, що вона втрачає орієнтацію в часі. Ідею проведення референдуму щодо продажу землі тихо зняли з порядку денного, зростання тарифів хоч і є болісною темою для переважної більшості українців, але вони резонно вважають, що Тимошенко тут їм ні в чому не допоможе. Ось і доводиться Юлії Володимирівні виходити на публіку з неліквідною конспірологією…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада