Коли Саакашвілі пошле Боровика... створювати ПФКСЛП

Заступник одеського губернатора Саша Боровик лише шкодить Саакашвілі та його політпроекту
Depo.Влада
14 березня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
Коли Саакашвілі пошле Боровика... створювати ПФКСЛП
Коли Саакашвілі пошле Боровика... створювати ПФКСЛП

Люди Саакашвілі в чергове на рівному місці підставили свого патрона. Тепер - створенням "правоцентристської фіскально-консервативної соціально-ліберальної партії". Саме такий "геніальний" політпроект публічно анонсував заступник Саакашвілі Саша Боровик в інтерв’ю одному з видань, після чого повторив це в "Фейсбуці". Так би мовити, для того, щоб закріпити успіх…

"Скоро у нас буде політична програма, по суті, - передвиборна. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна програма. Ми хочемо побудувати демократичну, європейську партійну організацію, в якій лідери вибиралися б демократичним шляхом", - помпезно заявив Боровик, перед цим проїхавшись по президенту Петру Порошенку та його політсилі. Втім, вся ця історія перетворилася на фарс вже на наступний день, коли прес-служба Михайла Саакашвілі заявила про те, що не чула про подібні прожекти свого заступника. "Міхеіл Саакашвілі не обговорював з Боровиком жодних питань щодо створення партії. Жодну партію зараз не планують створювати. Це неправда", – сказано у повідомленні.

Боровик, який опинився у відверто дурній ситуації, не знайшов нічого розумнішого, окрім як заявити про те, що його… неправильно зрозуміли. "Я дуже шкодую що мої відповіді в інтерв'ю були інтерпретовані як проголошення нової партії. Це не відповідає дійсності. Я теж шкодую про те що мої відповіді інтерпретували як позицію організації або широке думка серед учасників руху і його Координаційної Ради", - додав Боровик. Виникло лише одне логічне питання: якщо хтось неправильно інтерпретував його думки, то навіщо копіювати цей нібито "фейк" у себе на сторінці у "Фейсбуці"?

Варто нагадати, що це не перша "підстава" Саакашвілі з боку Боровика. Можна згадати опубліковані (а потім видалені) Боровиком фотографії з найдорожчого суші-ресторану в столиці, де разом з Саакашвілі проводили час "антикорупціонери" Сергій Лещенко, Світлана Заліщук тощо.

Нинішня історія має продемонструвати Саакашвілі, що Боровик – це невдалий політичний попутник, якого можна було вдало використовувати у боротьбі проти уряду одразу після скандалу з уходом Боровика з міністерства економіки. Але в грі "в довгу" Боровик – це "валіза без ручки", яка лише заважає реалізовувати реальні політичні кроки. Поява заяви про створення партії з "правоцентристськими, фіскально-консервативними (як це?!) і соціально-ліберальними" гаслами – це гірше ніж ляшківська "Радикальна партія" та наукообразна маячня Березюка.

До того ж такий анонс – це реальний фальстарт, навіть попри подальше спростування. Вочевидь, Саакашвілі мав сам оголосити про створення партії без усілякої допомоги у промоушені з боку Боровика. Втім, як це не дивно, невміння тримати язик за зубами Боровика може дати позитив самому Саакашвілі, який нарешті прибере даного політика зі своєї команди. Боровик це заслужив. Так би мовити – за вислугою…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада