Коли політики стають людьми-2

Політики добре вміють працювати на публіку, проте бувають моменти, коли вони знають, що їх знімають, але при цьому абсолютно щирі
Depo.Влада
4 вересня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Коли політики стають людьми-2
Коли політики стають людьми-2

Журналісти depo.ua продовжують збирати випадки, коли українські та світові політики не могли стримати почуттів

Порошенка "розірвали" Горішні Плавні

Під час прес-конференції в президента запитали, коли він планує приїхати в Горішні Плавні (це було як раз після перейменування Комсомольська)

"Це вже стало брендом України. Хотілося б знати ваше відношення до перейменування і коли планується візит", - спитали в Порошенка.

Президент пирснув від сміху, але дуже швидко опанував себе і зробив серйозне обличчя

Порошенко, Яценюк та Деканоїдзе стали жертвами Кличка

Мер Києва Віталій Кличко розсмішив президента, прем'єра та голову Нацполіції, вдягнувши на свою велику голову маленький поліцейський кашкет. Можновладці спочатку почали посміхатися, потім переглянулися і відкрито розреготалися в спину Кличку.

Це відбувалося пі час присяги нових патрульних поліцейських на Софійській площі в Києві.

Номомура так ридав, що перетворився на зірку соцмереж

Японський політки Рютаро Нономура не просто не стримав емоцій – він влаштував цілу істерику під час прес-конференції, на якій зізнавався в своєму корупціонерстві.

Депутат законодавчих зборів японської префектури Хего розридався, коли його попросили пояснити, на що він витратив близько 30$США. Крізь сльози політик, який народився в глибинці і довго йшов до цієї посади , бурмотів: "Я нарешті став членом асамблеї префектури... з єдиною метою змінити суспільство... Цю Японію... я хочу змінити це суспільство... Я поставив на кін своє життя... Ви розумієте?"

Можна подумати, що політик намагається викликати жалість до себе, працює на публіку, але якщо знати, наскільки ганьбливим в Японії вважається привселюдний прояв таких почуттів, розумієш, що це він ненавмисно.

Саудівський король милувався успіхами сина

Саудівський монарх не зміг стримати емоцій під час урочистої церемонії вручення дипломів про закінчення вищого навчального закладу. Король Салман розплакався, коли один з його синів, принц Ракан отримував такий важливий документ про освіту.

"Я присутній на цій церемонії випуску не тільки як батько Ракана, але і як батько всіх студентів", - сказав король Салман.

Перед традиційним саудівським танцем з мечами принц Ракан вручив своєму батьку екземпляр цього виду холодної зброї, що до сліз зворушило короля Салмана.

Коли політики стають людьми - фото 1

Лукашенко ридав від... гніву?

Президент Білорусі Олександр Лукашенко ридав в 1994 році, коли депутат від опозиції зачитував свій доклад – розслідування корупційної діяльності Лукашенка.

"Депутат Опозиції БНФ Сергій Антончик підготував доповідь про корупцію в найближчому оточенні Лукашенка. Дізнавшись про доповідь, то попросив Антончика дати почитати - Сергій, зрозуміло, відмовився. Тоді КДБ банально провело таємний обшук в квартирі Антончика. Прочитавши текст, Лукашенко зрозумів , що якщо доповідь буде озвучено, його президентська кар'єра завершиться, ледь розпочавшись.
На сесії Верховної Ради Лукашенко намагався умовити депутатів не давати Антончику виступити. Але на той час Лукашенко зіпсував відносини навіть з комуністами, так що не вийшло. Суть доповіді: в оточенні Лукашенка висока концентрація корупції", - пише газета "Салідарнасць".

Лукашенко сидів за своєю президентською трибуною і реально плакав, витираючи сльози носовичком. Потім сказав, що якщо факти підтвердяться, він готовий піти у відставку.

Коли політики стають людьми - фото 2

А далі сталося ось що: незважаючи на рішення ВС про прямий теле- і радіотрансляції доповіді Антончика, її не було. Начальник управління інформації адміністрації президента Олександр Федута віддав розпорядження не друкувати доповідь. І "Советская Белоруссия", "Звязда", інші газети, вперше в історії Білорусі вийшли з "білими плямами". Доповідь залишилася невідомою народу.

Скоріш за все сльози Лукашенка не були сльозами каяття, але й не відомо, чи працював він на публіку. Цілком можливо, що президент ридав від злості.
До речі, знамените відео, як президент Білорусі плаче під час похорон Уго Чавеса наразі не знайти, бо його звідусіль видаляють.

Нема відео, як вперше (і в останнє) плаче на людях залізна Маргарет Тетчер під час похорону свого чоловіка. Нема відео, як плаче Михайло Горбачов, побачивши памятник своїй померлій супрузі. Тоді такого просто ще не знімали і не викладали в інтернет.

Але розповідей про раптові сльози персон, яких вважали зробленими зі сталі, чимало і кожну передавали з уст в уста.

Мер Торонто - фанат Боба Марлі

Мер Торонто Роб Форд пішов у танок на засіданні міської ради. Політик, якого критикували за вживання наркотиків, не зміг встояти, коли зазвучала пісня Боба Марлі.

Танцював Роб Форд не дуже винахідливо, але, погодьтеся, з душею

Злюка віце-канцлер

Віце-канцлер Німеччини Зігмар Габріель не зміг дотриматися норм етикету, коли ультраправі демонстранти почали називати його зрадником. "Гей, твій батько любив свою країну, а що ти з нею робиш? Ти руйнуєш її", - чути на відео слова одного з протестувальників, який згадує про батька Габріеля, який був нацистом.

Зігмар спочатку слухав мітингарів з посмішкою, але потім показав їм непристойний жест.

Міністра фінансів довела до істерики власна доповідь

Екс-президента і діючого міністра фінансів Швейцарії Ханса-Рудольфа Мерца, коли він виступав з доповіддю про імпорт м'яса, що назвивається, "пробило на ги-ги".

Він виступав перед депутатами місцевого парламенту з доповіддю про імпорт м'яса, в документі було безліч специфічних термінів зі сфери тваринництва. Саме вони і розсмішили швейцарського міністра, довівши його буквально до істерики.

Прочитавши наступний абзац: "Згідно з поправкою 6А розділу другого митного положення, опублікованого в так званих швейцарських поясненнях до митних зборів, опублікованих в митних зборах", політик заявив: "Якщо чесно, я зараз не зрозумів, що я вам прочитав". Після цього він ледь не втратив рівновагу, а швейцарські депутати стали реагувати на кожне слово і жест міністра вибухами сміху і оплесками.

Пізніше Мерц зізнався, що до справжньої істерики його довів термін "швейцарське полегшення", що зустрівся політику на сторінках нудної доповіді. У підсумку засідання було перервано: працювати в такій обстановці депутати не змогли.

Цікаво, що представники Союзу виробників м'яса кантону Граубюнден скористалися цим випадком в цілях реклами. Вони провели акцію в місті Берн, в рамках якої роздавали перехожим упаковки з м'ясом, на яких був зображений усміхнений міністр фінансів.

Дивіться також: Коли політики стають людьми - 1

Більше політичних новин читайте на