Коли Мосійчук з Фаріон заборонять статеві стосунки до шлюбу

Здається українські політичні фріки поставили собі амбітну мету - наздогнати та перегнати Росію
Depo.Влада
11 червня 2015 20:00
ФОТО: depo.ua
Коли Мосійчук з Фаріон заборонять статеві стосунки до шлюбу
Коли Мосійчук з Фаріон заборонять статеві стосунки до шлюбу

І йдеться тут аж ніяк не про мілітаризм чи запозичення політичної вертикалі, мова йде про відстоювання "традиційних цінностей" в найватнішому розумінні як самих цінностей так і методів боротьби за них.

Напередодні поплічник Олега Ляшка славнозвісний Ігор Мосійчук порадував усе прогресивне людство, що наступного пленарного тижня у Верховній Раді розглядатиметься законопроект про заборону абортів та пропаганди одностатевих стосунків.

"Буду ініціювати внесення змін до Кримінального Кодексу щодо відповідальності за пропаганду сексуальних збочень, тому що це в одному ряду із абортами стоїть і по гріху і по впливу на народжуваність - на демографічну ситуацію. В контексті цього обов'язково буде наступного пленарного тижня ініційований подібний законопроект представниками абсолютно всіх фракцій коаліції", - наголосив він.

"Я віруюча людина, тому я підтримаю позицію церкви стосовно заборони абортів, крім випадків, коли вони необхідні із медичної точки зору, коли вони загрожують матері. Я прихильник заборони абортів. Це великий гріх", - пояснив Мосійчук.

Власне, нічого принципово нового в подібних ініціативах немає, минулого скликання з аналогічною ініціативою виступала фракція "Свободи", електоральну нішу яких вдало захопили радикали Ляшка, витіснивши націоналістів-моралізаторів з парламенту.

Буквально два місяці тому depo.ua саме відзначав, що українським політичним блазням з команди Ляшка ще дуже далеко до російських "діамантів ідіотизму" Віталія Мілонова та Олени Мізуліної. Але, як видно сьогодні, "радикали" вперто прагнуть скоротити відставання та по можливості наздогнати і перегнати російських "побратимів".

Отже, наступними ініціативами друзів Ляшка має стати заборона вищої освіти для жінок, що ще не мають дітей, статевих стосунків до шлюбу, прогулянок в купальниках та з голим торсом в громадських місцях, тощо. Власне, нестачі моралізаторських ідіотизмів в скарбниці російських світочів прогресивної думки ніхто не відчуває.

А Мосійчук чим не український Мілонов?  Але Радикальній партії для повного комплекту не вистачає своєї Мізуліної. І з цим є певні проблеми, з розкручених депутатів жіночої статі у радикалів є хіба що Альона Кошелєва, але вона через юний вік та модельну зовнішність погано підходить на роль моралізатора. То ж доведеться шукати свою Мізуліну десь на стороні. І тут найкращій варіант це славнозвісна Ірина Фаріон зі згадуваної вже "Свободи".  Тим більше, що Ірина Дмитрівна після поразки на дострокових виборах особливо не при справах, і цілком могла б погодитися змінити політичну орієнтацію.