Кольченку та Сенцову винесуть вирок через три місяці, - адвокат

Захист українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка припускає, що суд над кримчанами триватиме до трьох місяців, після чого винесуть вирок
Depo.Влада
7 липня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі для Крим.Реалії повідомила адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна, передає depo.ua.

"Особливістю розгляду цієї справи є те, що її розглядають у військовому суді. За усталеною практикою, військові суди намагаються вкладатися в рамки терміну, передбаченого законом - два-три місяці. Як правило, справи там розглядаються дуже швидко", - сказала Сидоркина.

Вона додала, що справу Сенцова і Кольченка розглядатиме колегія з трьох суддів. Попереднє засідання призначили на 9 липня. А розгляд справи по суті, за прогнозами Сидоркіної, почнеться не пізніше 23 липня.

Раніше повідомлялось про те, що 9 липня в Києві під російським посольством активісти планують провести акцію на підтримку Сенцова і Кольченка.

В Росії Північно-Кавказький окружний військовий суд призначив на 9 липня попереднє слухання у справі Сенцова і Кольченка. МЗС України  повідомило, що це засідання буде закритим, що унеможливлює присутність українських консульських осіб.

Нагадаємо, кримський антифашист і соціальний активіст ОлександрКольченко був заарештований у Сімферополі в травні 2014 року й етапований в СІЗО "Лефортово" до Москви. Слідчі ФСБ звинувачують його, а також українського режисера Олега Сенцова, в організації та участі у терористичному співтоваристві, підготовці теракту і незаконному обороті зброї.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.