На кого накинулися Лещенко з Шабуніним через Луценка

Нардепи-єврооптимісти і громадські борці з корупцією, як завзяті інквізитори, свій вирок винесли, без суду і слідства: шестеро фігурантів подань ГПУ - винні, а регламентний комітет їх покриває

Політичний оглядач
На кого накинулися Лещенко з Шабуніним ч…

Політики та експерти по-різному, але, здебільшого, розчаровано, реагують на висновки парламентського комітету з питань регламенту щодо подань Генпрокуратури. Сьогодні, нагадаємо, на розсуд сесійної зали комітетчики з негативним вердиктом передали вже третього колегу – Андрія Лозового. На черзі - клієнти НАБУ Борислав Розенблат й Максим Поляков. У яких також знайдуться аргументи на доказ своєї невинуватості. Правда, їм доведеться складніше, аніж тому таки колекціонеру мощів Лозовому, адже у детективів Бюро є доказова база. Наскільки вона законно отримана, інше питання. Яке, можна й не сумніватися, зацікавить регламентний комітет.

А він третій день поспіль потрапляє під шквал критики. Особливо дістається в.о. голови Павлу Пинзенику від громадських активістів й парламентських "антикорупціонерів". От, приміром, що на своїй сторінці у Facebook писав Сергій Лещенко: "Рік тому регламентний комітет Ради кістьми лягав, щоб врятувати Онищенка від зняття депутатської недоторканності. Навіть прийняв рішення про те, що "недостатньо доказів". Потім вже стало відомо про зв'язки Онищенка з Мартиненком, який був і залишається "політичним папіком" для в.о. голови комітету Пинзеника. Зараз по накатаній схемі вони рятують інших фігурантів розслідувань НАБУ. Це не "регламентний комітет", а ложа по захисту корупціонерів від суду і слідства".

Винним у всьому Пинзеника вважає й Віталій Шабунін. Наче Пинзеник приймає там рішення одноосібно. "Регламентний комітет бортанув третє подання на зняття недоторканості… До речі, оху#ли не стільки шестірки з регламентного комітету, скільки їх політичні партії і лідери. Наприклад, в.о. голови комітету Пинзеник - хлопчик на побігеньках (асистент) в Мартиненка, без дозволу якого він, мабуть, і в туалет не ходить. Ще два таких комітети, і особисто я почну підтримувати ідею негайних перевиборів", вдався до кабачного "базару" Шабунін. Який нещодавно відзначився істерикою через повістку з військкомату. І навіть побився з журналістом Всеволодом Філімоненком.

А товариш Лещенка й Шабуніна Мустафа Найем ініціював акцію під ВР в день голосування за зняття недоторканності. "Ми вже почали збирати широку коаліцію для походу на цей Карфаген", повідомив нардеп. Це, звичайно, все добре, народ на акцію збереться. І по телевізору його покажуть. Але до організаторів є кілька запитань.

Перше – яким боком до нинішніх подій у регламентному комітеті причетний екс-депутат Микола Мартиненко? Чи Лещенко згадує його прізвище для зв'язки слів? Те, що у нього "любов" до Мартиненка, зрозуміло, але це вже нагадує маніакальний психоз.

Друге питання – дивує, чому від Лещенка, Шабуніна й інших членів "ложі антикорупціонерів" не чути зауважень щодо якості подань на затаврованих ними колег. Така однобокість наштовхує на думку, що ці пани, як ті стерв'ятники, користуються зручною нагодою, коли прокуратура програє комітету. І просто піаряться на цьому.

Наступний момент: регламентному комітету законом дане право скрупульозно розбиратися у суті подань на народних депутатів. Якщо до цього у Лещенка, Найема, Чумака чи ще у когось є питання, вони можуть внести законопроект про зміни до регламенту і звузити функції комітету.

І, останнє - з якого переляку результатом подань ці хлопці вважають роботу НАБУ. Учора в ефірі каналу ZIK Артем Ситник чітко сказав: з 5 подань, які розглядаються регламентним комітетом, Бюро розслідувалася лише справа Розенблата і Полякова. Подання на Дейдея, Лозового і Довгого до цього антикорупційного органу стосунку не мають, вони готувалися САП. До слова, по Добкіну також. Тобто, отримуємо звичайну маніпуляцію з боку друзів НАБУ...

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme