Коболєва допитали у справі про борги Фірташа

Голову "Нафтогазу України" Андрія Коболєва в п'ятницю дві години допитували у справі про борги хімічних підприємств Дмитра Фірташа
Depo.Влада
3 квітня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua

Коболєв був на допиті в МВС як свідок, повідомляє depo.ua з посиланням на LB.ua.

Він розповів, що борг хімзаводів Фірташа перед "Нафтогазом України" становить близько 360 млн гривень, перед "дочками" НАКу - 3,7 млрд грн. Коболєв уточнив, що вся ця заборгованість досить давня, вона була утворена до 2013 року і підтверджена в судах.

На сайті Group DF у свою чергу стверджується, що борги "Азоту", "Рівнеазоту", "Стиролу" і "Сєверодонецького об'єднання "Азот" були сформовані в 2010-2011 роках, до покупки їх Фірташем.

"Тому будь-які звинувачення на адресу нинішніх посадових осіб підприємств щонайменше некоректні", - вважають у групі.

Також наголошується, що борги держкомпаній перед Фірташем набагато більші від боргів самого бізнесмена. Нібито один тільки Одеський припортовий завод не заплатив 5 млрд гривень, але Group DF не вживає жодних заходів щодо стягнення, "розуміючи фінансово-економічне становище в державі".

Нагадаємо, 2 квітня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про порушення кримінальної справи за фактом розкрадання держкоштів посадовими особами хімічних заводів Дмитра Фірташа.