Коболєв зізнався, яку зарплату отримав за квітень

За квітень поточного року голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв отримав дещо більше за 47 тисяч гривень

Про це повідомив сам Коболєв під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"За квітень цього року моя зарплата становить 47 з чимось тисяч гривень. Оскільки і правління "Нафтогазу" і наглядова рада схвалили рішення… про безумовне дотримання схваленого закону про бюджет України, який обмежує виплати керівним органам державних компаній", – наголосив він.

Нагадаємо, 5 березня перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук надіслав депутатський запит голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву з проханням надати інформацію про розмір зарплат керівництва компанії.

16 квітня стало відомо, що Коболєв не захотів надати Стефанчуку інформацію про зарплати топів "Нафтогазу"

Також 16 квітня у Верховній Раді було зареєстровано проект закону №3354 "Про внесення змін до статті 188-19 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати" авторства першого віце-спікера парламенту Руслана Стефанчука.

29 квітня Кабмін обмежив зарплати керівників держпідприємств.

1 травня Наглядова рада "Нафтогазу" наказала обмежити зарплати керівництва.

4 травня повідомлялося, що Коболєва покарають за відмову розповідати депутатам про свою зарплату.

Довідка: Чинне законодавство передбачає, що недотримання встановлених законом строків надання відповіді на звернення нардепа, надання неправдивої або неповної інформації на таке звернення тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від 10 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А повторне протягом року вчинення такого порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 25 до 50 таких мінімумів.

Крім того, недодержання встановлених законом строків надання відповіді на запит депутата ВР, надання неправдивої або неповної інформації на такий запит тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від 100 до 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення цього порушення, за яке особу вже було піддано адмінстягненню, загрожує накладенням штрафу на посадових осіб від 250 до 400 таких мінімумів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"