Корбан добу не спить і не їсть, але уже вільний, - адвокати

Лідер партії "Укроп" Генадій Корбан уже добу не їсть, не спить та знаходиться у легкому нерозумінні того, що відбувається
Depo.Влада
25 грудня 2015 13:07
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявили адвокати Корбана, повідомляє depo.ua.

"Ми місяць просили слідчих, що нам треба провести ці дії ( медичну експертизу,- ред). Нам відмовляли, а зараз  з цією клоунадою нас привезли сюди і уже для проведення експертизи. Генадій Корбан добу не спав, не їв, він виснажений він у легкому нерозумінні того, що відбувається, але ми погоджуємось, щоб потрібно провести обстеження і ці обставини мають місце ",- заявивли адвокати.

За словами адвокатів, Корбан зараз вільний і вони можуть сісти на літак і полетіти до Дніпропетровська.

"Зараз людина вільна і ми можемо сісти на літак і полетіти до Дніпропетровська, але  він вирушає до центру Амосова , чи може він зараз за станом здоров'я проводити досліди ми не можемо сказати, бо там ті процедури, про які  треба попереджати заздалегідь",- додали адвокати

Нагадаємо, ввечері 24 грудня співробітники ГПУ провели обшук у будинку лідера УКРОПу Геннадія Корбана у Дніпропетровську, де він мешкає із чотирма дітьми. Потім його повезли у кареті швидкої в напрямку Києва. Близько сьомої години ранку Корбана доставили до головного госпіталю СБУ.

6 листопада суд вирішив узяти Корбана під домашній арешт строком на два місяці. На засіданні 18 грудня політика, який підозрюється у створенні злочинного угрупування, госпіталізували просто із залу суду в Дніпропетровську.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада