Коаліційна "трійка" й досі не визначилась з кандидатом у ВРЮ і закликає до терпіння

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк закликав членів парламентськоїї коаліції бути терплячими щодо визначення третьої кандидатури у Вищу раду стиції
Depo.Влада
19 травня 2015 10:19
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні парламенту, передає depo.ua.

"Наша фракція просто не може знайти людей, які могли б чесно ... просто список запропонувати. Три фракції шукають компромісну, професійну в судовій справі, і найголовніше моральну людину, яка могла б процювати у ВРЮ. Я прошу відноситись до цього терпеливо і не з політиною конюнктурою", - закликав Березюк.

Він також зазначив, що три фракції поговорили з двома кандидатами у ВРЮ, які запропонували інші члени колац. "Один з них нам підходить, за іншу ми не можемо віддати голоси через непрофесійний підхід і непрофесійну комунікацію до цього найвищого морального органу держави", - заявив лідер "Самопомочі".

Нагадаємо, що питання обрання членів ВРЮ було внесено до порядку денного парламенту 14 травня, однак, нардепи так і не розпочали відповідну процедуру у через відсутність з цього питання консенсусу в коаліції.

"БПП" пропонує призначити членом ВРЮ юриста Олексія Маловацького, "Народний фронт" - суддю Ірину Мамонтову. Третю кандидатуру між собою повинні узгодити фракції "Самопомочі", "Батьківщини" та "Радикальної партії".

Мітки: ВРЮ