Кнопкодавство в Раді: Голосування можуть визнати недійсними

Одним із видів "покарання" за кнопкодавство народних депутатів може стати визнання голосування недійсним із подальшим переголосуванням

Про це повідомила представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук в кулуарах парламенту, передає Depo.ua.

Вона зауважила, що нині розглядають різні варіанти покарань нардепів за кнопкодавство.

"Вчора пролунала слушна думка від експертів… Уявіть собі, може бути таке, що депутат кнопкодавлячи і вносячи свій голос "за" або "проти", може отримати, скажімо так, хабар перед цим… Є слушна думка, і ми будемо це обговорювати, щоб такі голосування вважалися недійсними – переголосовувати. Щоби взагалі відпала потреба нопкодавити", – наголосила Верещук.

Нагадаємо, Рада доручила Регламентному комітету розглянути випадки із кнопкодавством.

Довідка: 3 вересня народний депутат-мажоритарник від "Слуги народу" Сергій Литвиненко проголосував за іншого "слугу", ймовірно Олександра Скічка.

10 вересня активісти громадського руху "Чесно" зафіксували інший випадок кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання – порушником виявився депутат-мажоритарник з Донецької області Олександр Ковальов.

11 вересня народну депутатку від "Слуги народу" Олену Копанчук спіймали на неособистому голосуванні.

12 вересня Литвиненко та Копанчук, які попалися на кнопкодавстві, вибачилися за свої дії і повідомили, що передають свої зарплати за вересень благодійним фондам.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook