КМДА раптово змінила місце реєстрації

Київська міська державна адміністрація раптово змінила місце реєстрації: юридична особа КМДА, відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України, тепер зареєстрована у Києві на вулиці Дегтярівській, 31, корпус 2

Про це передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що реєстраційні дії у зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи КМДА були здійснені 21 травня 2019 року, тобто наступного дня після інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського. Публікація відповідного бюлетеня реєстраційної справи відбулась у червні 2019 року.

В заяві про державну реєстрацію змін про юридичну особу, що містяться в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Мін'юсту сказано, що орган місцевого самоврядування – Київська міська державна адміністрація – "змінює місцезнаходження юридичної особи".

Документи на внесення реєстраційних змін були подані уповноваженою особою від юридичної особи КМДА – на той момент із зазначеним місцезнаходженням на вулиці Хрещатик, 36.

Додається, що у КМДА не коментують цю ситуацію.

Нагадаємо, 8 серпня стало відомо, що суд надав Національній поліції право доступу до речей і документів Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації з можливістю вилучення їх оригіналів. Про це йдеться в ухвалі Голосіївського районного суду Києва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook