Клюєв звинуватив Шокіна у політичній заангажованості

Народний депутат України Сергій Клюєв, якого генпрокуратура підозрює у шахрайстві, заявив, що на генерального прокурора Віктора Шокіна чиниться тиск
Depo.Влада
28 травня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час засідання регламентного комітету Верховної Ради, передає depo.ua.

"У наявних умовах політичного тиску, в яких перебуває генеральний прокурор, важко розраховувати на його об'єктивну думку. Опонентами проти мене відкрита інформаційна травля. На генпрокурора, як і раніше, чиниться дуже сильний тиск", - вважає Клюєв.

При цьому він наголосив, що у січні 2015 року колишній генпрокурор Віталій Ярема написав офіційним органам ЄС, що у слідства немає достатньо доказав для внесення у Верховну Раду подання на позбавлення депутатської недоторканності.

Крім того, на думку Клюєва, Шокін прикриває свого попередника в.о. генпрокурора Олега Махніцького.

"Махніцький обдурив офіційні органи ЄС, повідомивши їм про нібито вже встановленої мою причетність до скоєних економічних злочинів, що стало фактично підставою для введення санкцій", - заявив нардеп.

У свою чергу, Шокін назвав заяви Клюєва необгрутнованими. 

"Ви мене звинувачуєте в політичній за ангажованості, я так розумію. А які у вас для цього є підстави?", - відреагував Шокін.

Зазначимо, що сьогодні матеріали справи по Клюєву розглядають у регламентному комітеті Ради

Нагадаємо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Клюєва. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.