Клюєв відбілюється: Я ні до чого не причетний

Народний депутат Сергій Клюєв назвав необгрунтованим подання Генпрокуратури і заявив про свою непричетність до інкримінованих йому злочинів
Depo.Влада
3 червня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua
Клюєв відбілюється: Я ні до чого не причетний
Клюєв відбілюється: Я ні до чого не причетний

Про це він заявив сьогодні на засіданні парламенту, передає depo.ua.

"Я не причетний до злочинів, які містяться у поданні ГПУ. Я та мої компанії з початку 90-х років працюють в реальному секторі економіки, створюють робочі місця", - заявив Клюєв.

Він стверджує, що генпрокурор Віктор Шокін прикриває дії свого попередника Олега Махніцького, імітуючи боротьбу з корупцією. "Більше року слідчі Генпрокуратури намагалися знайти хоч щось про мою причетність до злочинів, я з'являвся на допити шість разів, слідчі не встановили доказів моєї провини", - запевнив нардеп.

"Деякі із зазначених свідків кажуть, що я незаконно заволодів Заводом напівпровідників. Ці свідки звинувачення - преставники компанії "Силікон" - учасники конфлікту. Але вони жодного разу не звернулися з претензіями і фігурують в іншій справі щодо доведення компанії Силікон до банкрутств.  Їх кампанія проти мене - спроба уникнути відповідальності і заволодіти чужим майном", - вважає Клюєв.

На його переконання, ГПУ піддалася на політичний тиск і внесла необгрунтоване подання щодо нього. "За законом прокурор повинен ввести достатнє уявлення, вказати, які дії є протиправними, у чому моя роль, вказавши місце і час, а не обмежуватися загальними фразами", - заявив Клюєв.

"Генпрокурор вніс подання, заснованого виключно на принципах політичної доцільності. Прошу вас виконати вимогу Конституції, закон про регламент, не допустити порочної практики, коли в основі діяльності - політична  доцільність", - резюмував нардеп.