Клімкін зобов'язав усіх працівників МЗС вивчити англійську мову

Англійська мова стала обов'язковою в Міністерстві закордонних справ України для всіх дипломатів та адміністративно-технічного персоналу зовнішньополітичного відомства
Depo.Влада
19 серпня 2015 06:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму "Твіттері", передає depo.ua .

Обов'язковим для українських дипломатів буде "оперативний" рівень знання англійської мови. Представникам адміністративно-технічного персоналу МЗС достатньо буде "функціонального" рівня.

"Рівень знання англійської мови буде одним із ключових критеріїв при наступній атестації працівників зовнішньополітичного відомства України. Знання інших іноземних мов буде додатковою перевагою", - написав Клімкін, закликавши почати удосконалювати знання іноземних мов, а не розраховувати на персональні виключення або тимчасовість застосування цих вимог.

За словами глави МЗС, працівникам, які на сьогодні не відповідають цій вимозі, буде ще раз надано можливість підвищити рівень володіння англійською мовою.

"Уже пропонував і пропоную використовувати термін перебування за кордоном для удосконалення та вивчення нових мов, розуміння ментальності, цінностей і культурних особливостей, а "дивитися" на те, що відбувається у країнах перебування, як сіквел з іншої реальності, немає сенсу", - підсумував Клімкін.

Клімкін зобов'язав усіх працівників МЗС вивчити англійську мову - фото 1

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua