Клімкін: Загроза, що Мукачеве зірве безвізовий режим, на щастя, минула

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що загрози безвізовому діалогу, яка була через події в Мукачевому, вдалося уникнути
Depo.Влада
25 липня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це Клімкін розповів в суботу, під час зустрічі зі своїми твіттер-фоловерами в приміщенні МЗС, передає depo.ua.

"На щастя, Мукачеве дійсно майже завадило, але тут нам дійсно пощастило. По-перше через те, що були справді рішучі дії (з боку центральної влади). Зокрема, те, що ми швидко замінили всіх керівників хто там був - включно з губернатором", - пояснив він.

За словами міністра, в європейських країнах були спроби медійно "розкрутити" цю тему з боку проросійських сил. "Але ніде, крім Словаччини, події в Мукачево не стали великою загальнонаціональною темою, хоча Москва намагалася розкрутити це в ЗМІ, та не вийшло. Більшість (європейських) партнерів розцінюють це як один ізольований випадок.

Але є але. Якщо це буде повторюватися, то буде неймовірно складно пояснити і переконати, що це один, ізольований випадок, що це просто боротьба за потоки контрабанди, а не щось інше", - поділився Клімкін.

Водночас, він наголосив на потребі перекрити контрабандні потоки: "Регіон нині живе з контрабанди і це треба перервати".