Клімкін розповів, як Лавров проковтнув язика у Мюнхені

Україна офіційно поінформувала своїх європейських партнерів про активізацію дій Російської Федерації на Донбасі та про підготовку нею подальшого збройного наступу на Україну

Про це українським ЗМІ розповів міністр закордонних справ Павло Клімкін після переговорів на рівні міністрів закордонних справ в нормандському форматі, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Зараз відбуваються спільні навчання російських військових (які базуються на території РФ) з одного боку, російськими військових, які перебувають на території Донбасу, та найманців", - переповів Клімкін суть переговорів.

"Я показав декілька фото того, як російська зброя постачається через кордон. Лавров на це ніяк не відреагував, не коментуючи це", - зазначив він.

Зазначимо, що після закінчення "нормандської зустрічі" Лавров відмовився коментувати журналістам результати переговорів.

Нагадаємо, сьогодні у Мюнхені "на полях" безпекової конференції відбулася  зустріч "нормандської четвірки" (Росія, Україна, Німеччина, Франція) по Україні на міністерському рівні, яка завершилась рекордно швидко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада