Клімкін розповів Столтенбергу, що відбувалося на "виборах" у Криму

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом обговорили незаконні російські вибори в анексованому Криму

Зустріч відбулася в рамках робочого візиту до штаб-квартири НАТО, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

За словами Клімкіна, "дуже важлива реальна атмосфера, коли ти відчуваєш себе, як в діалозі із союзниками".

"Ми обговорили ситуацію після нелегітимних виборів на території окупованого Криму. Я поінформував Столтенберга про те, що там відбувалося. Третій момент – ми обговорили можливості реальної миротворчої операції на Донбасі, і четвертий момент ми пройшлися з точки зору логіки, що ми маємо зробити в нашій взаємодії з НАТО найближчим часом", - зазначив глава МЗС.

Крім того, повідомив він, сторони торкнулись "спроб Угорщини заважати формальними моментами нашій взаємодії, оскільки змістовним моментам, за визначенням, не заважає" (мова йде про блокування засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів).

"Торкнулися того, що ми будемо робити з нашою Річною національною програмою", - зауважив Клімкін.

Говорячи про наступні кроки у відносинах з НАТО, міністр закордонних справ заявив, що бачить їх "як розвиток союзництва з НАТО в тому сенсі, що нам важлива атмосфера і змістовна частина".

"Ми не маємо фокусуватися на формальних речах, які залежать від політики, а маємо робити практичні кроки таким чином, щоб поступово ставати східним флангом НАТО. І чим далі ми це робитимемо, тим успішніше буде розвиватися наша співпраця з НАТО. От така логіка і має бути", - підсумував Клімкін.

Нагадаємо, 18 березня на Росії відбулись президентські вибори.

Президент України Петро Порошенко назвав такі вибори фарсом і "фількіною граматою"та доручив опрацювати та оприлюднити перелік осіб, які планували, організовували, агітували чи брали участь у незаконних виборах президента Росії в окупованому Криму.

Клімкін передав главам дипломатичних відомств країн Євросоюзу список зі 140 прізвищ, залучених до організації та проведення незаконних виборів президента Росії в анексованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна