Клімкін розповів, що очікує від результатів зустрічі "нормандської четвірки"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, чого очікує від завтрашньої зустрічі лідерів "нормандської четвірки" в Берліні
Depo.Влада
18 жовтня 2016 21:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у ефірі телеканалу "112 Україна", передає Depo.ua.

"Завтрашній захід має стати тестом. Така домовленість, оскільки ідея належить значною мірою канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, але й було підтримано і президентом Франції, і нами, з метою зрозуміти, чи можна далі послідовно тиснути на керівництво Росії у виконанні мінських домовленостей. Це обов'язково напередодні Європейської Ради, де буде обговорюватися питання відносин з Росією.

Тому саме в цьому контексті це дуже важливо. Ми працюємо над логікою дорожньої карти, де повинні домінувати чітка логіка у виконанні всіх домовленостей з безпеки і гуманітарний вимір - звільнення всіх політичних ув'язнених. Тільки на це має накладатися виконання політичних домовленостей. Ми працюємо над проектом, але повинні розуміти, що особливих очікувань у плані якихось проривів від завтрашнього заходу у нас немає", - розповів Клімкін.

Нагадаємо, що сьогодні Порошенко, Меркель та Олланд домовилися провести 19 жовтня в Берліні зустріч у "нормандському форматі". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада