Клімкін: Росію чекає "ескалація санкцій", якщо її армія не піде з Донбасу до кінця року

Санкції Заходу проти Росії мають бути збережені а, можливо, і посилені, якщо вона не виведе війська з окупованих районів Донбасу до кінця цього року
Depo.Влада
6 жовтня 2015 05:56
ФОТО: depo.ua

Про це у ефірі програми "Свобода слова на ICTV" повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Якщо ми не зможемо реалізувати "Мінськ" в певній мірі цього року, наприклад, повне відведення російських військ і техніки, то звичайно, санкції мають бути продовжені. Не виключено, що санкції будуть посилені. Ми про це розмовляємо і зі США, і з Канадою, з Великою Сімкою, з ЄС... Тому покарання у вигляді санкцій, у вигляді зменшення співпраці з Росією, у вигляді зменшення контактів - воно обов'язково має бути", - заявив він.

За словами міністра, у той час, коли Україна робить усе можливе для виконання Мінських домовленостей, Росія намагається або затягувати цей процес, або ж його торпедувати.

Клімкін також висловив впевненість, що відбудеться "ескалація санкцій" з боку Заходу проти Росії "у випадку продовження подальшого збройного протистояння або збройних атак" з її боку на Донбасі.

"Насправді різні пакети санкцій на різні випадки життя є. Це питання політичної волі запустити їх", - наголосив глава МЗС.

Більше новин політики читайте у розділі Влада.depo.ua.