Клімкін: Росія вже не проти вільної торгівлі України з ЄС

Росія вже не виступає проти запровадження з січня 2016 року поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом
Depo.Влада
18 травня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами тристоронніх торгівельних консультацій Україна-ЄС-РФ у понеділок у Брюсселі, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Головним результатом консультацій для мене є чітке розуміння, у тому числі з боку російської сторони, по-перше, що до тексту Угоди (про асоціацію Україна-ЄС - ред.) не мають вноситися зміни. І, по-друге, не буде перенесення часу початку повної імплементації зови вільної торгівлі між Україною і ЄС (з 1 січня 2016 року - ред.). Російська сторона також не висуває заперечень проти цих двох фундаментальних положень", - заявив міністр.

Клімкін також повідомив, що сторони домовилися продовжити тристоронні консультації на рівні експертів щодо практичних аспектів у трьох сферах: митне адміністрування, технічні торгівельні бар'єри, санітарні та фіто санітарні заходи.

"За результатами цих консультацій знову відбудеться зустріч на міністерському рівні. Її дата поки що не визначена. Але з політичної точки зору усі відповідні акценти розставлені", - наголосив глава МЗС.

Раніше повідомлялося, що Росія намагається зірвати поглиблення економічної інтеграції України з ЄС.

Мітки: