Клімкін: Росія і бойовики ігнорують Мінські домовленості

Російська сторона та підтримувані нею представники терористичних "ДНР/ЛНР" досі не виконують належним чином мінські домовленості
Depo.Влада
8 квітня 2015 22:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час спільної з французьким колегою Лораном Фабіусом прес-конференції у Прижі, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"У нас немає належного рівня виконання з боку Донецька і Луганська, а також з російської сторони. З боку "ДНР" і "ЛНР" немає повного відведення важких озброєнь, немає також ефективного контролю за цим процесом з боку спостережної місії ОБСЄ в ряді районів Донецької та Луганської областей", - зазначив він.

Разом з тим, міністри в цілому відзначили певний прогрес.

"Ми відзначаємо певний прогрес у реалізації мінських угод на місцях", - сказав Фабіус, додавши, що ще багато чого належить зробити.

Про це глави МЗС мають намір говорити у понеділок 13 квітня у Берліні під час чергової зустрічі "нормандської четвірки".

"Я дуже радий, що чотири міністри мають намір зустрітися в понеділок для того, щоб обговорити ситуацію з режимом припинення вогню, відведенням військ, а також українські ініціативи щодо зміцнення мінських угод і досягненню реальної деескалації", - заявив Клімкін.