ООН заборонила Росії призивати кримчан до армії

У резолюції ООН щодо Криму йдеться про заборону призову в збройні сили країни-агресора на окупованій території
Depo.Влада
18 листопада 2016 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Хочу окремо оголосити, оскільки це якось не пройшло в наших ЗМІ, що резолюція заявляє про заборону призову в збройні сили країни-окупанта на окупованій території", - сказав Клімкін.

Також, за його словами, резолюція ООН закликає країну-окупанта гарантувати безперешкодний доступ до окупованого Криму міжнародних правозахисних організацій.

"Зараз працюємо над тим, щоб ця резолюція була схвалена на засіданні Генасамблеї ООН. У нас є дуже чітке політичне послання щодо того, що Росія робила і робить на території окупованого Криму", - заявив  глава МЗС.

Нагдаємо, Генасамблея ООН схвалила резолюцію про порушення прав людини в Криму. Документ підтримали представники 73 країн, проти нього голосували – 23 країни, 76 утрималися.

Сьогодні глава МЗС Павло Клімкін заявив, що прокурор Міжнародного кримінального суду підготував звіт, в якому агресія Росії проти України визнається міжнародним збройним конфліктом. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада