Клімкін: Референдум у Нідерландах не вплине на Асоціацію з ЄС

Результати референдуму в Нідерландах не вплинуть на практичне застосування Угоди про асоціацію України з ЄС
Depo.Влада
7 квітня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін журналістам у Токіо, коментуючи попередні результати референдуму в Нідерландах, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"З точки зору практичної імплементації зараз нічого не змінюється, угода застосовується, як і раніше, поки на тимчасовій основі. Так що ніхто не переживає жодним чином. І ЗВТ, секторальне співробітництво спокійно просуваються далі", - заявив Клімкін.

Він додав, що Україна співпрацює з Брюсселем в рамках існуючих органів цієї угоди і референдум на цей процес не впливає.

"Таким чином, не потрібно вестися на певні спекуляції, що це може якось вплинути на практичну імплементацію угоди", - пояснив міністр.

За його словами, влада Нідерландів і політики будуть радитися, як далі діяти. "Звичайно, з точки зору розуміння результатів - це відношення голландців до Європи, бажання євроскептиків зашкодити її єдності і це дуже сильно відчувалося - мобілізація саме цього табору", - сказав глава українського МЗС.

Разом з тим, він зазначив, що українська сторона "все одно сподівалася на кілька кращий результат".

"Ми завжди віримо в перемогу і повинні за неї боротися. Тому зараз євроінтеграцію України не зупинити, ми будемо рухатися цим шляхом", - резюмував він.

Нагадаємо, у Нідерландах за результатами проведення консультативного референдуму, який проводився 6 квітня, 61,1% громадян країни висловилися проти асоціації з Україною.

Читайте також: Референдум у Нідерландах щодо України (ХРОНІКА)

Більше новин про