Клімкін радить українцям тричі подумати, перш ніж їхати на Росію

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що в зв'язку із затриманням у Москві українського журналіста Романа Сущенка, українцям варто уникати поїздок на територію Росії
Depo.Влада
4 жовтня 2016 07:42
ФОТО: depo.ua

Утримання в російському СІЗО журналіста Укрінформ, а також новини щодо ходу реформ в Україні, Клімкін обговорив із послами країн-членів Ради Європи, а також із комісаром з прав людини Нільсом Муйжниєксом під час візиту в Страсбург, передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

"Росія була та залишається небезпечною територією, та кожен, хто туди їздить, повинен тричі подумати. Росія - це агресор, і ми знаємо про численні провокації стосовно українських громадян на території Росії. За Романа послідовно боротимемося", - заявив глава МЗС України.

Нагадаємо, паризький кореспондент видання "Укрінформ" Роман Сущенко, який прибув на Росію у приватних справах, був затриманий працівниками ФСБ  30 вересня начебто за шпигунство.

У ФСБ стверджують, що Сущенко на користь ГУР Міноборони України "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність Збройних сил і військ Нацгвардії Росії, що становлять державну таємницю і просочування яких за кордон могло завдати шкоди обороноздатності держави".

В "Укрінформі" заявили, що всі звинувачення "в шпигунстві" на адресу журналіста, можуть розцінюватися лише як ще один зухвалий і неправомірний акт з боку Росії щодо українських громадян.