Клімкін прокоментував "ворожість" для Росії СКУ

Голова МЗС Павло Клімкін прокоментував Рішення генеральної прокуратури Росії щодо Світового конгресу українців (СКУ)

Про це він написав у Facebook, інформує Depo.ua.

"Рішення було цілком очікуваним. У Москві не люблять ані Україну, ані світ. Але ані Україну, ані світ цим не здивуєш, а, тим паче, не залякаєш. До того ж, це неабиякий комплімент організації. Своєрідне визнання", – наголосив Клімкін.

Він заявив, що його відомство повністю підтримує діяльність СКУ.

"Ще в 2014 році ми підписали Меморандум про співпрацю. І це не було підписанням заради підписання. Це стало початком реального співробітництва, яким ми дійсно пишаємося", – згадує глава МЗС.

Він переконаний, що взагалі не можна розділяти Україну та діаспору.

"Маємо працювати над створенням єдиної транскордонної нації – глобального українства", – додав дипломат.

Нагадаємо, 11 липня на Росії визнали "небажаною" неурядову організацію Світовий конгрес українців, який "загрожує основам конституційного ладу і безпеки Росії".

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з позицією генеральної прокуратури Росії щодо неурядової організації Світовий конгрес українців.

Довідка: Світовий конгрес українців є координатором українських громад у діаспорі і представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. Він визнаний Економічною та соціальною радою ООН як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом. Від 2018 року має статус учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна