UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Клімкін про Мюнхен: Російську агресію сприймають як кіно з диванної реальності

Російська агресія проти України ще досі сприймається багатьма як драматичне кіно

Про це у Facebook повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після завершення Мюнхенської безпекової конференції.

Він відзначив, що після двох днів занурення у реальність безпекової конференції зафіксував, що "російська агресія проти України ще досі сприймається багатьма як драматичне кіно, яке вони дивляться із своєї комфортної диванної реальності".

"Вочевидь, так декому зручніше. І це, звісно, дуже дратує. Але хороша новина полягає у тому, що дедалі більше стає тих, хто усвідомлює, що далі так тривати не може - з Росією потрібно щось робити. А з комфортної спостережної позиції, це точно не зробиш.

Остаточної відповіді, що і як потрібно робити поки що немає. Як і немає відповіді, як протистояти тенденції, що світ стає все більш небезпечним. Але розуміння щодо джерела цієї небезпеки є майже у всіх", - написав глава МВС.

Він висловив впевненість, що трансатлантична спільнота та Європа ще оцінять значення України та її внесок у глобальну безпеку та стабільність. "І все більше готові це обговорювати. Це, насправді, для мене головний висновки цьогорічного Мюнхену", - резюмував Клімкін.

Нагадамо, 16 лютого спецпредставник США Курт Волкер на полях Мюнхенської безпекової конференції заявив, що Росія ігнорує контакти щодо вирішення конфлікту на Донбасі, очікуючи результатів президентських виборів в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook