Клімкін пояснив, що МЗС робить для звільнення українських політв'язнів в Росії

Міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, яким чином українські дипломати працюють над звільненням українських політв'язнів у Росії
Depo.Влада
20 жовтня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів на прес-конференції за підсумками засідання Національної ради реформ, передає depo.ua.

"У нас є спецгрупа, яка працює по кожному випадку. Ми активно працюємо з адвокатами по кожному, над ким іде судовий процес у Росії", - пояснив Клімкін.

Він також зазначив, що дипломатичне відомство свідомо не розголошує інформацію про цю роботу.

"Ми це свідомо не афішуємо, оскільки ця робота не повинна бути піаром, вона повинна бути максимально ефективною. У нас відбулося сотні зустрічей з адвокатами, де ми визначаємо тактику і стратегію. Ми намагаємося допомагати адвокатам, родичам в представленні їхніх інтересів, в пошуку додаткових юридичних порад. Ми працюємо із закордонними партнерами, щоб вони знаходити можливості для юридичної допомоги", - розповів глава українського дипломатичного відомства.

Другий напрям діяльності, спрямованої на звільнення українських політв'язнів – це пропагування санкцій проти Росії.

"Друге – це компанія яка охопила весь цивілізований світ - санкції. Ми вважаємо, що це найкращий елемент тиску на Росію, і поки не буде звільнені останній український політв'язень, ми будемо вважати це своїм політичним і моральним обов'язком", - сказав Клімкін.

"Я вважаю, що без взаємодії з міжнародним співтовариством нам важко буде чинити тиск на Росію з метою позитивного вирішення питання по кожному українському політв’язню", - додав міністр. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада.