Клімкін пояснив, навіщо українська делегація залишила залу ГА ООН

Українська делегація залишила зал Генасамблеї ООН під час виступу Володимира Путіна, щоб продемонструвати ставлення до Росії, яка є агресором, а також до слів її президента Володимира Путіна
Depo.Влада
28 вересня 2015 23:12
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова МЗС України в ефірі одного з телеканалів, передає depo.ua.

"Це не просто демарш. Ми показали ставлення і до Росії, яка є агресором, а також до того, що говорив Путін", - заявив Павло Клімкін.

За його словами, в української делегації не було ніякого бажання перебувати біля президента Росії і слухати його виступ. "Звісно, слухати те, що каже Путін і перебувати саме перед ним під час його виступу, я наприклад, не маю ніякого бажання. Точно так само, як і українська делегація", - сказав міністр.

Крім того, виступ президента Росії голова МЗС України назвав беземоційним.

"..це була беземоційна промова, у якій він знову повторював абсолютно відомі аргументи Росії, абсолютно нічого нового", - сказав він.

Клімкін також порівняв реакцію аудиторії під час виступів Путіна та Обами.

"Скільки оплесків було під час виступу Обами, який говорив про демократію, про цінності, основний меседж якого - потрібно йти вперед, а не озиратися назад, не робити те, що робилося століття тому. І ніяких оплесків під час виступу Путіна", - заявив міністр.

Як повідомлялося, делегація України вийшла з залу Генасамблеї ООН під час виступу Путіна.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua