Клімкін пояснив, чому йому не страшно йти з посади

Глава МЗС України Павло Клімкін каже, що йти з посади після обрання президента – нормальна практика

Про це він заявив у інтерв'ю ТСН, інформує Depo.ua.

Журналіст його запитав, чи не страшно залишати посаду саме в такий непростий час?

"Я вважаю, що це є правило європейської політичної культури, змінився президент, змінюється команда. Я йому (Зеленському – ред.) сказав, що дійсно готовий співпрацювати, готовий в усьому допомагати. Так склалося, що багато речей пройшли через мене, я знаю багато людей у цьому світі. Добре це чи погано – це вже інше питання. З багатьма є дружні чи товариські відносини", - наголосив Клімкін.

Він закликав депутатів проголосувати за відставку, бо врешті-решт "це їхня відповідальність".

"Потрібно дати новому президенту можливість визначати свою команду і йти вперед з такою переговорною командою, яку він призначить. А я, не хвилюйтесь, я собі своє місце в цій реальності обов’язково знайду", - додав глава МЗС.

Нагадаємо, 17 травня Клімкін заявив, що написав заяву про відставку з посади міністра закордонних справ України. Він повідомив, що заздалегідь поінформував президента Володимира Зеленського про свій намір.

30 травня Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення з посад міністра закордонних справ і міністра оборони, а також голови Служби безпеки України.

31 травня Клімкін закликав народних депутатів звільнити його з посади.

5 червня Зеленський заявив, що пропонував Клімкіну залишитися працювати, проте той відмовився.

Пізніше профільний комітет Ради затвердив висновок щодо президентського проекту постанови про відставку Клімкіна – погодив звільнення його з посади.

6 червня Рада не схвалила проекти постанов про відставку міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна